piątek, 4 maja 2012

AP Images rozpoczyna dystrybucję obrazów royalty-free od Fotolia 
26 kwietnia 2012 w Nowym Jorku Associated Press oraz Fotolia ogłosiły współpracę, dającą klientom dostęp do milionów obrazów royalty-free.

Od dzisiaj, klienci AP Images będą mogli zakupić obrazy do wykorzystania redakcyjnego, na licencji right-managed oraz royalty-free, włączając w to miliony plików od Fotolia, na APImages.com, pierwszym w branży „one stop shop” na potrzeby wszystkich klientów kupujących obrazy.

„W połączeniu z biblioteką wysokiej jakości obrazów microstockowych od Fotolia, AP oferuje aktualnie kompletną gamę treści wizualnych dla wszystkich klientów w całym spektrum redakcyjnym i komercyjnym”, mówi Fernando Ferre, Wiceprezes AP Images. „Nasi klienci pytają nas o rozwiązanie, a takie partnerstwo pozwala nam wyjść kompleksowo naprzeciw potrzebom naszych klientów, wraz z naszą wiodącą w branży redakcyjnej ofertą oraz kreatywnymi plikami royalty-free i right-managed od naszych partnerów.”

Na APImages.com, AP będzie oferować swoim nowym i istniejącym klientom abonamenty MicrostockRF z limitem miesięcznym, z pakietami od 50 do 5000 obrazów miesięcznie. MicrostockRF będzie dostępny globalnie dla wszystkich klientów AP na wszystkich terytoriach, dodatkowo do produktów AP.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z bycia częścią jeszcze innej gałęzi przemysłu otwierając się na nowy rynek dla naszych ponad 126 000 artystów”, mówi Oleg Tscheltzoff, Współzałożyciel i Prezes Fotolia.”Wierzymy, że to jedynie pierwszy krok w przymierzu strategicznym, które pozwoli nam wzajemnie kontynuować innowacje w naszym przemyśle, rozwijać nasze przedsiębiorstwa i dawać korzyści naszym klientom.”


Źródło:
materiały prasowe
Beata Jaroszewska
Dyrektor Operacyjny Fotolia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz