środa, 7 marca 2012

Czwarty artysta w ramach Kolekcji TEN

Praca do pobrania 9.03 od 10.00 na stronie www.fotolia.pl/ten

Damien Vignaux, znany pod pseudonimem Elroy, jest kolejnym artystą, którego pracę ("Pieniądze") będzie można pobrać za darmo w ramach projektu FotoliiZ materiałów prasowych:

Elroy mieszka obecnie w Berlinie, gdzie rozwija swoje portfolio o tematy związane z modą.

Po długim okresie na uniwersytecie, który dał mu więcej teorii i metodologii niż wiedzy praktycznej, Damien Vignaux nauczył się umiejętności komputerowych, których używa obecnie. Dzięki szerokim zainteresowaniom - DJ, motion design, ilustracja i sztuki piękne, pozostaje pod wpływem popkultury, kina i muzyki. Jego prace dają poczucie nieprzemijalności dzięki wielu różnym mediom, z którymi eksperymentuje. Jako współzałożyciel Play Group, jak również Incog z Nicolas André, Damien nigdy nie przestał pracować nad sobą i odkrywać nowych tematów oraz narzędzi przy tworzeniu kolejnych projektów, z których każdy jest wspanialszy od poprzedniego. Dobrze zapowiadający się wszechstronny artysta, Damien wspaniale stworzył świat, gdzie postacie i twarze są zawsze fascynujące.

Dla projektu TEN Elroy stworzył bardzo interesującą pracę na temat "Pieniądze". Połączył w niej obrazy i koncepcje, ścigające się w ponadczasowym szale wokół pieniędzy, takie jak wyścigi konne.

Plik PSD stworzony przez Damien Vignaux zostanie udostępniony do pobrania za darmo przez 24 godziny w rozmiarze A3 (150 DPI) w piątek 9 marca na stronie www.fotolia.pl/ten. Po tym czasie, praca będzie dostępna w formacie A3 (300 DPI) w cenie 30 złotych. Po zakupie pracy, może być ona wykorzystana do tworzenia projektów komercyjnych.


Źródło:
Michał Szylar
Menedżer ds. Rozwoju
Fotolia - Polska

2 komentarze:

  1. To znak czasu, że artysta pracując nad własną, oryginalną formą przekazu udostępnia ją szerokiemu spektrum odbiorców, a nawet własnej artystycznej konkurencji. Zaciera się granica pomiędzy tym, co indywidualne, a co masowe...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To prawda, w dzisiejszym świecie granica indywidualne - masowe jest ledwie dostrzegalna. Z jednej strony prace są udostępniane wszystkim, z drugiej - tylko nieliczni będą wiedzieli co z tym zrobić.

      Usuń