czwartek, 23 lutego 2012

Pierwszy na rynku microstock Plugin dla Adobe InDesign, Illustrator oraz Photoshop

Fotolia - bank kreatywnych obrazów royalty-free, lider w Europie na rynku microstokowym oraz Silicon Publishing - wiodący dostawca rozwiązań technologii web-to-print, web-to-web, multi-channel, oraz innych rozwiązań automatycznego publikowania wprowadzają pierwszy na rynku microstock Plugin dla Adobe InDesign, Illustrator oraz Photoshop. Plugin umożliwia dostęp do 16 milionów stockowych obrazów Fotolia bezpośrednio z Adobe Creative Suite (CS5 i nowsze).


Rozszerzenie, zbudowane przez Silicon Publishing, jest dostępne w dziesięciu różnych językach, w tym również w języku polskim. Zostało zaprojektowane, aby ułatwiać kreatywną pracę użytkowników Adobe dając im łatwy dostęp w bezpośredni sposób do całej bazy Fotolia.

Fotolia jest dumna będąc pierwszą ze znaczących agencji stockowych, korzystającą z możliwości nowej technologii Adobe CS Extension razem z Silicon Publishing. Ich doświadczenie i wiedza na temat procesu kreatywnego jest zdumiewająca i myślimy, że wszyscy projektanci grafiki przyjmą nasz dodatek z zadowoleniem, mówi Oleg Tscheltzoff, Prezes Fotolia LLC. Dział rozwoju w Silicon Publishing pracował nad rozszerzeniem 3 miesiące, wykorzystując doświadczenie wszystkich członków zespołu jako ekspertów w przemyśle i jako inżynierów Adobe.

Plugin aktualnie w wersji beta dostępny jest na stronie:
http://pl.fotolia.com/adobeplugin
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz