środa, 15 lutego 2012

deviantART dla Fotolii
DeviantART jest największą światową społecznością online dla artystów i entuzjastów sztuki. Został stworzony, by bawić, inspirować oraz wpływać na rozwój artystów i miłośników sztuki. Portal oferuje rozbudowaną platformę do zamieszczania, promowania i odkrywania sztuki oraz wchodzenia w interakcję z członkami społeczności. Posiada prawie 200 milionów unikatowych prac artystycznych oraz osiąga statystyki ponad 2,2 miliarda obejrzanych stron miesięcznie. Codziennie na platformie pojawia się około 1,5 miliona komentarzy wymienianych między 18 milionami użytkowników. Od teraz część kolekcji dostępna jest w serwisie Fotolia.


Fotolia oraz największa na świecie platforma społecznościowa dla artystów - deviantART właśnie wprowadziły nową artystyczną kolekcję pod tą samą nazwą. "DeviantART" (dA) jest dostępną na wyłączność w serwisie Fotolia, a to oznacza wzbogacenie tegoż banku zdjęć o 3 000 oryginalnych, artystycznych prac, dostępnych w standardowych cenach microstockowych. 

Kolekcja deviantART oferuje artystyczne obrazy, które są przeznaczone na użytek komercyjny. Zawiera szeroki wachlarz kategorii, za sprawą fotografów z ponad 50 krajów. 

Projekt ten jest artystyczną odpowiedzią na komercyjne i redakcyjne potrzeby na rynku microstock - grupa zawodowych edytorów zapewnia wybór oryginalnych i kreatywnych ilustracji ideii, które to mogą być za sprawą Fotolii, wykorzystane na potrzeby własne.Dostępne na wyłączność na Fotolia.com obrazy z deviantART mogą być przeglądane i pobierane przez użytkowników banku zdjęć w pojedynczych pobraniach lub w ramach abonamentu w standardowych
cenach Fotolia.

źródło:

Michał Szylar
Menedżer ds. Rozwoju
Fotolia - Polska; informacje prasowe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz