niedziela, 22 stycznia 2012

Puenta reklamy producenta okien i drzwi PCV i aluminium


Policyjna akcja - antyterroryści robią nalot "na melinę". Snajperzy rozstawieni, oddziały pogrupowane - każdy wie, co ma robić i na jakiej pozycji. Chcą wkroczyć do domu z zaskoczenia - okrążają budynek, planując wejść przez taras. Jeden z policjantów kopniakiem próbuje otworzyć drzwi - nie da się. Okna zdają się być pancerne i dźwiękoszczelne. W środku, w oparach marihuanowego dymu, trwa impreza. Ziomki raczą się sziszą, formują "kreski" kartą kredytową, by dodać pikanterii - na stole (w otoczeniu trzech pilotów do telewizora) leży spluwa. Brygada antyterrorystyczna musi "obejść się smakiem" - dzisiaj nie zgarnie przestępców, a wszystkiemu winne są okna!


Jeden z członków policyjnej załogi rzuca smutną puentę: "No kurwa, znowu Vitron".

6 komentarzy:

 1. Policjant jak to policjant - musi dosadnie powiedzieć. Tylko ten jego głosik jakiś taki delikatny...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak - co to za policjant, który nie przeklina? A głos - faktycznie, nie dość, że taki "chłopięcy", to jeszcze mówi to zdanie bez przekonania ;)

   Usuń
 2. Śmieszy mnie, że zostało to określone najlepszą polską reklamą... Czy "kurwa" wystarczy, żeby nam - Polakom się podobało?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwróć uwagę, że kiedy siedzisz na sali kinowej, a z ekranu spoglądają na Ciebie polscy aktorzy, w którymś momencie musi paść słowo "k****" i 3/4 zgromadzonej publiki rechocze. Nie jest istotne, czy "k****" jest adekwatna do sytuacji, czy jest "przecinkiem", "nostalgiczną pauzą" czy "wyrazem zachwytu". Ważne, że jest. A jak już jest - to jest śmiesznie. "K****" nawet z największego ludzkiego dramatu zrobi komedię. Ja doświadczyłam tego na przykładzie "Dnia Świra"...

   Usuń
  2. A, odnośnie "najlepszej polskiej reklamy" - to chyba samozwańczy tytuł.

   Usuń
 3. Reklama rzeczywiście świetna, szkoda, że tego typu humoru nie widać w reklamach telewizyjnych. Wtedy może ktoś by je chętnie oglądał. Nie tylko Vitron jednakże może pochwalić się wysoką jakością okien. Mniejsza o to, czy to najlepsza polska reklama, czy nie, solidność okien jest bardzo ważna.

  OdpowiedzUsuń