niedziela, 8 stycznia 2012

Naklejki na pizzę?

PizzaPrints

Za sprawą naklejek MADE IN USA można sprawić, by każda pizza zyskała nowy, niepowtarzalny wygląd. Można wybierać spośród 4 kategorii: "urodziny", "sport", "dla dzieci" oraz "fun stuff i wydarzenia okolicznościowe/święta". Dzięki naklejkom można komuś wyznać miłość, oglądając sport w tv można kibicować zjadając własną drużynę (naklejki na Super Bowl XLVI), świętować Dzień Ojca lub Matki, ba! - jest nawet Pizza Wielkanocna.
Naklejki działają na zasadzie kalkomanii (podobnie, co tatuaże dołączane do gum do żucia lub chipsów) - w tym wypadku nie pod wpływem wody a ciepła na powierzchni pizzy pojawia się wybrany przez nas wcześniej wzór. Jadalne dekoracje można zamówić na stronie PizzaPrints.   


Na szczęście - takie rzeczy tylko w USA. Nie sądzę, żeby pomysł z "okolicznościową pizzą" mógł się przyjąć gdzieś indziej. To dość dziwny jadalny gadżet - jakby tort nie był wystarczającym podkreśleniem urodzinowego przyjęcia, a oglądanie rozgrywek Super Bowl musiało zostać podkreślone dodatkowymi "emocjami" w postaci spożywczych barwników i (dodatkowego) serowego aromatu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz