niedziela, 4 grudnia 2011

Pilates With Gerda

źródło
Międzynarodowa Akademia - Pilates With Gerda zachęca do ćwiczeń serią nietypowych plakatów.
Początkowo myślałam, że jest to kolejna udana odsłona kampanii PETA Exotic skins (m.in. na billboardzie pojawiła się jaszczurka, która przez ramię miała przerzuconą torebkę z "ludzkiej pupy") - a co Ty byś powiedział, gdyby jakieś zwierzę z pupy/brzuszka Twego współbratymca zrobiło sobie torbę?


źródło
Ciężko byłoby się zorientować czego reklama dotyczy gdyby nie logo/strona internetowa. Dwie powyższe odsłony można odczytać jako zachętę: Jeśli Twój brzuch/pupa ciąży Ci niczym dodatkowy bagaż - przyjdź do nas! Nie wiem jak odnieść się do kolejnych (chronologicznie wcześniejszych, z 2010 roku):


źródło
źródło


Tak. Odpowiednie ćwiczenia pomogą Ci się pozbyć tłuszczyku na wybranych partiach ciała - nożyce kształtują pośladki, a brzuszki niwelują uciążliwą oponkę. Jednak początkowo, nie zwracając uwagi na logo, zastanawiałam się nad tym, gdzie można taką piłkę kupić i czy ktoś chciałby z niej korzystać we własnym domu? Wiadomo przecież, że ten przyrząd do ćwiczeń raz nadmuchany wala się po całym domu... Znajomi, przyjaciele, rodzina  - każdy miałby okazję podziwiać gigantyczny tyłek obrośnięty pomarańczową skórką. A teraz święta - choinka, prezenty... jedzenie. Taki gadżet mógłby świetnie przypominać o cnocie umiaru. Na szczęście - to tylko reklama Akademii Ćwiczeń ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz