czwartek, 8 września 2011

Toddlers and Tiaras - 3-latka w roli prostytutki

© Gorilla -  Fotolia.pl

Wcielanie się w filmowe postacie stało się normą dla tego rodzaju show. Dzieci trzeba jakoś zaprezentować, a żeby było oryginalnie - matki sięgają po kiczowate (wręcz karykaturalne) wersje aktorek. Tym razem posunięto się o krok za daleko - nie chodzi o Julię Roberts a o postać jaką gra  ona w "Pretty Woman"...

Cały czas się zastanawiam, ile jeszcze skandali muszą wywołać wybory małej miss, by ktoś wreszcie zareagował i przywrócił dzieciom ich dzieciństwo? Jeszcze niedawno głośno było o matce 4-letniej Maddy Jackson, która wpadła na genialny pomysł, który zapewnił jej córce zwycięstwo. Postanowiła wystylizować Maddy na Dolly Parton i tym samym zainwestować w poduszki imitujące piersi i pośladki. Co dziwne, dziewczynka została zwyciężczynią w kategoriach "Najlepszy strój", "Najlepsze włosy", "Najbardziej fotogeniczna" i "Najsłodsza twarz". Po tym "incydencie" na Facebooku powstała grupa "Zdejmijcie Toddlers and Tiaras z anteny". Miejmy nadzieję, że 3-latka w roli prostytutki przyczyni się do przeważenia szali.

3 komentarze:

  1. Głupie są te matki, ale ludzie, którzy organizują takie widowiska, podejrzewam, że nie za darmo :), są okrutnymi cynikami i kryminalistami, zarabiającymi na mordowaniu tych małych umysłów. Powinno sie ich tępic tak samo, jak handlarzy narkotyków, bieda tylko w tym, że na tym i na tym, zarabiają i tak już potwornie bogaci, którzy rządzą naszym zwariowanym światem. A zwariowanym, bo ludzi tak łatwo ogłupić, bo są tacy strasznie próżni i puści.

    OdpowiedzUsuń
  2. "Toddlers and Tiaras" jest programem, który nagminnie krytykuję na tym blogu - właśnie z tych powodów, o których piszesz. Biedne dzieci, wychowywane w przekonaniu, że są gwiazdami wielkiego formatu. Oj, zderzenie z rzeczywistością będzie dla tego pokolenia bolesne.

    OdpowiedzUsuń
  3. Masakra jakaś te dzieci poprostu nie mają dzieciństwa a te matki i organizatorzy tych konkursów są jacyś nienormalni po prostu skandal!!!!!!!!!!!!!!!

    OdpowiedzUsuń