piątek, 9 września 2011

Ozdób ładnie grób!

źródło


 
Gadżet na święto zmarłych?


Na stronie Selek.pl czytamy: 
 
Udekoruj grób swoich bliskich pięknymi kwiatami uformowanymi w kształcie krzyża. Dzięki doniczce kwiaty nie będą się rozrastać na boki. Doniczka jest wykonana z plastiku odpornego na wszystkie warunki atmosferyczne i możesz sama zdecydować, czy ją wkopać w ziemię, czy postawić na wierzchu.

Były efektowne lampiony z "wiecznym światełkiem", płaczące figurki aniołków, zdjęcia "w 3D", dziwne kształty nagrobków. Przyszedł czas na "żałobne kwiaty". Na stronie internetowej Selek.pl można je (a raczej formę na nie) nabyć za jedyne 23,99 zł.

2 komentarze:

  1. Ja już się niczemu nie dziwię, po tym, gdy jedna z 'artystek", nazwiska niestety nie pamiętam, jako dzieło sztuki oferowała na sprzedaż swe przechodzone majtki. No cóż, pomysł z tą doniczką może nawet nie zły, ale tak to się już dzieje, że w naszym świecie, wszystko kręci się wokół supermarketu. A potem ludzie, zamiast dumać o zmarłym, to patrzą (czasem nawet może z zazdrością) jakąż to "nowinką" zaskoczył ich sąsiad z "posesji" obok.

    OdpowiedzUsuń
  2. :) Wiesz, jak napisałaś o tych majtkach, to przypomniała mi się strona, na którą kiedyś natrafiłam (nie pytaj jak, bo sama tego do końca nie rozumiem :)). Kobiety oferują na niej różne "używane" rzeczy - np. "Oferuje na sprzedaż używane majteczki 20 latki,używane 2,3 dni, wedle twojego gustu, lub mocno wychodzone skarpetki" - źródło ogłoszenia:

    http://erotyka.hiperogloszenia.pl/uzywana-bielizna-fetysze/

    Właśnie - "wszystko kręci się wokół supermarketu". Tylko w tym wypadku na groby kupujemy gadżety, które mają nas uszczęśliwić, połechtać nasze ego, wprawić w zazdrość naszego sąsiada - o tym, kto pod tym składowiskiem rupieci spoczywa nie myślimy. O tyle mnie to irytuje, że przecież zmarłemu wszystko jedno - ważne, żeby o nim pamiętać. Hmmm... Takie umiłowanie powierzchowności, pozorów, "mody pogrzebowej".

    OdpowiedzUsuń